Eager’s Cup 2022 – działo się!

Eager’s Cup 2022 za nami!Oj działo się❗

Uwaga, będzie dość długo jak na nas 😉

Większość startów 7 polskich ekip możecie obejrzeć na grupie @flyballpolska.

O relacje dla Was zadbały Marta, Monia, Kasia i Justyna. Dzięki wielkie👍

Każdy z polskich klubów startujący na tym turnieju osiągnął sukces!

Unleashed Flyball Team kilkukrotnie pobijało rekord klubu drużyną Road Runners, ostatecznie wykręcając go na 15,43s i kończąc rywalizację na 5. miejscu w 1. dywizji. Z drużyną Space Runners zajęli również 5 miejsce, ale w 6. dywizji z czasem 19,02s.

Fractal Flyball Team znalazł się dwiema ekipami w dywizji 1.I tak Fractal VooDoo pobił rekord drużyny – 15,32s i wybiegał 2., najwyższe miejsce z polskich teamów w tej dywizji! Fractal International Affair zajął 3. miejsce, z najszybszym czasem całego turnieju 14,98 s. Fractale wystawili również What The Fractal, które pobiło rekord drużyny – 17,66s i zajęli 3. miejsce w 5 dywizji.

Dzikie Gziki Flyball Team Poznań to drużyna, która zapewniła nam najwięcej emocji! Drugiego dnia turnieju każdy z ich startów to istne szaleństwo, koniecznie musicie to obejrzeć na relacjach, koniecznie‼️Gziki zajęły 1. miejsce w 3. dywizji pobijając do tego rekord klubu na 16,67s.

WOOF Flyball Team z Woof ONCE zajęli 5. pozycję w 3. dywizji również pobijając rekord klubu – 16,96s.Wszystkim ekipom gratulujemy 🥳

Dodatkowo z ciekawostek, pierwszy raz odbyło się coś takiego jak zebranie boxowych, na którym przekazano kilka ważnych wskazówek również dla sędziów boxowych. Podczas turnieju mogliśmy być świadkami pobicia rekordu Czech 🇨🇿 i Węgier 🇭🇺!