Sponsorzy i partnerzy

Partner główny ZSF

Karma Mank

Firma mank® to producent surowej, mięsnej karmy dostępnej w mrożonej postaci i wygodnych opakowaniach. Pochodząca z Pomorza firma jest obecna na rynku od 2012 r. i wyspecjalizowała się w produkcji gotowych produktów bazujących na ‘diecie barf’.

Karma mank® to odpowiedź na żywieniowe potrzeby Psa, aby był karmiony jak w naturze. Podana po rozmrożeniu karma stanowi bogate źródło cennych składników i jest stosowana jako karma kompletna, nie wymaga uzupełniania. Produkty mank®, obok mięs najczęściej wykorzystywanych w ‘diecie barf’, czyli kurczaka i wołowiny, zawierają również mięsa szlachetne: kaczkę, indyka i gęś. Jedną z zasad ‘diety barf’ jest podawanie szlachetnego pokarmu surowego i bez sztucznych dodatków, konserwantów, barwników czy ulepszaczy. Takie właśnie są gotowe dania mank® – to uniwersalna, lekkostrawna dieta dla psów wszystkich ras, w każdym wieku. Jak mówią Klienci: “mank to pyszne dania, które po prostu znikają z miski.”

Mank® to firma rodzinna, nie produkująca na skalę przemysłową, dzięki temu od lat doceniana za niezmiennie wysoką jakość. Produkcja odbywa się pod stałym nadzorem weterynaryjnym i zgodnie z najwyższymi przyjętymi standardami bezpieczeństwa i higieny.


Masz ciekawy pomysł na współpracę?
Chcesz być częścią tego co tworzymy?
Chcesz wypromować siebie lub swoją firmę?
Skontaktuj się z nami, a na pewno wszyscy na tym skorzystamy 🙂